O nás

Naše knihovna je moderní informační instituci, která vyhledává, získává a předává informace a služby spokojeným uživatelům, prostřednictvím odborně vyškoleného personálu, bez ohledu na národnost, věk nebo handicap. Informační služby zprostředkovává pomocí informačních technologií po 24 hodin, sedm dnů v týdnu. 

 

Uživatelé si mohou v klidu z domova nebo ze zaměstnání zajistit rezervace vypůjčených i nevypůjčených dokumentů, zjistit jaké novinky knihovna nakoupila, v které knihovně jejího regionu se knihy nachází.

Pokud požadovaný dokument uživatel v knihovně nenajde, může si jej objednat prostřednictvím meziknihovní výpůjční služby z jiné knihovny.

 

Občané mají bezplatný přístup k internetu v knihovně.  Také nabízíme k využítí multifunkční barevnou inkoustovou tiskárnulaminovačku dokumentů až do formátu A3.

 

Knihovna Vám nabízí nejen rozmanité služby, ale také připravuje různé kulturní akce.

 

Z našeho knihovního fondu si určitě vyberete. Najdete zde vše od časopisů, domácí i zahraniční beletrie přes dětskou literaturu, sci-fi a fantasy, hobby publikace, turistické průvodce až po slovníky a populárně naučnou a odbornou literaturu.

S výběrem, obsluhou počítače i jakýmkoli jiným dotazem Vám rádi pomůžeme!